Biuro matrymonialne MCM-AMB we Francji: Wielki wybór ofert Pań z Polski, Rosji, Ukrainy i innych krajów!Biuro matrymonialne MCM-AMB we Francji to : ogłoszenia matrymonialne i poważne oferty matrymonialne zagraniczne - BEZPŁATNIE dla wszystkich Pań! - Znajdź z nami wymarzonego partnera lub partnerkę: To tak łatwe jak serwis randkowy i naprawdę przynosi oczekiwane efekty! Już od grudnia 1998 roku łączymy samotne serca z Polski, Francji, Anglii, Belgii, Europy i całego świata ! Tylko dla osób wolnych i pragnących trwałego związku. Nasze biura matrymonialne partnerskie są w kilku krajach.

 Dodaj do ulubionychDodaj do ulubionych! -  Startuj z nami!          

Ankieta w Internecie                       Nasze biuro matrymonialne                O naszych klientach                 Komunikacja - w jakim języku?

Ogłoszenia matrymonialne Panów            Nasz sposób działania                     Jak złożyć ofertę?                                  Ankieta                        

Dla Pań - wszystkie usługi GRATIS!

Ankieta w Internecie

Nasze biuro

O naszych klientach

Tłumaczenia

Nasz sposób działania

Jak złożyć ofertę?

Ankieta w Internecie

Ogłoszenia matrymonialne Panów

Rejestracja (Ankieta w Internecie)

 Dla Panów (usługi płatne):  

Informacja o nas

Cennik

Rejestracja

Ogłoszenia matrymonialne Pań

 

 

Biuro matrymonialne MCM-AMB Francja - Oferty i ogłoszenia matrymonialne Pań z Polski, Rosji, Ukrainy, Azji

Witamy samotnych Panów z Polski i innych krajów!

Witamy serdecznie wszystkich samotnych Panów, a w szczególności Polaków zamieszkałych w innych krajach lub pochodzenia Polskiego i znającego chociaż trochę (ale niekoniecznie) język polski.

Nasze biuro, istniejące od kilku lat i działające legalnie, specjalizuje się w kojarzeniu par międzynarodowych. Nasza siedziba znajduje się we Francji. Udało się nam połączyć wiele samotnych serc, wiele osób poznało tą drogą swoją bratnią duszę.

Posiadamy wiele ofert Pań z Polski, jak również z krajów byłego Związku Radzieckiego: Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, oraz z Rumunii, Bułgarii, itd.

Nasze wspaniałe Panie z Polski bardzo chętnie poznałyby Panów pochodzenia polskiego lub Polaków zamieszkałych za granicą.

Jeżeli Pan również czuje się samotny i chciałby odnaleźć swoją "drugą połowę" właśnie w Polsce, zapraszamy do skorzystania z usług i doświadczenia naszego biura, które z przyjemnością przyjdzie Panu z pomocą.

Usługi dla Pań są bezpłatne, natomiast usługi dla Panów są płatne, jako że to właśnie tradycyjnie Panowie pokrywają koszty. Jednak nasze ceny z pewnością są niższe niż w wielu biurach niemieckich, amerykańskich, itd. Panów zainteresowanych naszą ofertą zapraszam do skontakowania się z nami. Prześlęmy bezpłatnie pełną informację wraz z cennikiem usług, jak również formularz, który pozwoli Panu zostać klientem naszego biura. Lub do przejrzenia naszej strony w języku francuskim, angielskim lub niemieckim, gdzie są podane informacje na temat działalności biura matrymonialnego MCM-AMB we Francji.

Zapraszamy do zapisania się do naszego biura również Polaków z Polski - wiele z Polek jest zainteresowanych poznaniem również Polaków zamieszkałych w Polsce. Poza tym mają Panowie bardzo bogaty wybór ofert Pań z innych krajów, są bowiem u nas Rosjanki, Ukrainki, Białorusinki, Rumunki, Czeszki, Azjatki (głównie Azja Centralna - kraje należące wcześniej do bloku wschodniego: Kirgizja, Kazachstan...) itd.

Aby otrzymać pełną informację, proszę się z nami skontaktować pocztą elektroniczną.

Nasze biuro - O naszych klientach - Tłumaczenia - Nasz sposób działania - Jak złożyć ofertę?

  Dla Pań - wszystkie usługi GRATIS! Ogłoszenia matrymonialne Panów - Ankieta w Internecie

 Dla Panów (usługi płatne):  Informacja o nas - Ogłoszenia matrymonialne Pań

Pierwsza strona - index

© MCM-AMB France
E-mail główny: info@mcm-amb.com