"Świat i marzenia należą do odważnych...": ‎znaleźć miłość


Czy szukać miłości, kiedy jest się singlem i umawiać się na radki z kobietami lub mężczyznami poszukującymi również miłości poprzez biura matrymonialne lub serwisy randkowe, czy też czekać? Czy można znaleźć miłość, czy to ona nas odnajduje?


Randka singli

Czwartek, ‎19 lipca ‎2007

Tę prawdę przypomniała mi dziś jedna z Pań, które właśnie zapisała się do nas. Wielu z ludzi samotnych marzących o znalezieniu prawdziwej miłości nigdy nie ośmiela się na zrobienien pierwszego kroku, aby w ten sposób dopomóc losowi.

Wręcz przeciwnie: marzą i czekają biernie, aż miłość przyjdzie sama, często marnując w ten spowób najpiękniejsze lata swojego życia. Sądzą, że miłość przyjdzie przez przypadek albo dzięki przeznaczeniu, jeżeli w ogóle jest ona im przeznaczona.

Cierpią z powodu samotności, marzą o założeniu rodziny, o posiadaniu przy swoim boku kobiety lub mężczyzny, która da im całą swoją miłość i którą będą kochali bez żadnych granic. Ale nie robią zupełnie nic, aby te marzenia miały szansę na spenienie się.

Nie mają racji.

Generalnie w życiu nic nie przychodzi samo. Jeżeli czegoś się pragnie, trzeba koniecznie zrobić jakikolwiek krok, aby to pragnienie miało w ogóle szanse na realizację. Podam przykład: osobą mieszkająca w Lyonie i pragnąca dojechać do Paryża, ale która nie wsiądzie ani do pociągu tam jadącego, ani do samolotu tam lecącego, ani nie wybierze się na właściwą drogę samochodem, nigdy tam nie dotrze! To proste.

Z miłością jest tak samo. Samotna kobieta lub samotny mężczyzna ma dużo więcej szans na znalezienie miłości, jeżeli będzie jej szukał(a) aktywnie: zapis do biura matrymnialnego lub w serwisie randkowym, ogłoszenie matrymonialne w prasie lub w Internecie, wieczorki zapoznawcze, wyjścia w miejsca, gdze można spotkać osoby samotne lub podróż, w czasie której możliwie są spotkania z innymi singlami...

Jest tyle możliwości dla tych, którzy tego naprawdę pragną! Po prostu, trzeba odważyć się na ten pierwszy krok. Ale jako że świat i marzenia należą do odważnych, szkoda nic nie robić... I pozostać osobą samotną...


Babinia

© mcmamb.com & Author || Cokies

Google+

All the characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental. First published on the site mcmamb.com on the 10th December 2015.

This website is a personal page.

All the texts and pictures belong to the Author and may not be copied without the written permission of the Author.

Rencontres - Sélection gratuite