Rencontres gratuites Femmes Russes, Polonaises, Tchèques : Blog plus guide gratuit

Suite à la cessation totale d'activité, le site de MCM-AMB est à vendre : 2 noms de domaine : (mcmamb.com + l'adresse originale mcm-amb.com ayant plus de 17 ans d'ancienneté dans les rencontres avec femmes russes), possible avec fichier membres et page Facebook. Contactez le modérateur et faites une offre. / This site is for sale, contact the moderator and make an offer. E-mail :  

 

 

Version française Wersja polska English version

 

  

"Świat i marzenia należą do odważnych...": ‎znaleźć miłość


Biuro matrymonialne we Francji MCM-AMB przez prawie 17 lat proponowało bezpłatne oferty matrymonialne dla Polek pragnących poznać obcokrajowców w celu matrymonialnym.


Randka singli

Od grudnia 1998 do sierpnia 2015 roku obecna strona była portalem międzynarodowego biura matrymonialnego MCM-AMB we Francji, w którym witaliśmy serdecznie wszystkie samotne Panie, które pragnęły poznać Panów z Francji i z innych krajów i przyjmowaliśmy bezpłatnie ich oferty matrymonialne, które następnie były konsultowane przez samotnych mężczyzn z Francji i innych krajów. Przez prawie 17 lat biuro MCM-AMB kojarzyło więc pary międzynarodowych. Udało się mu połączyć wiele samotnych serc, wiele osób poznało tą drogą swoją bratnią duszę.

Obecnie portal jest osobistą stroną, jeżeli więc zaglądasz tutaj w poszukiwaniu miłoci, to nie będzie ona mogła Ci pomóc bezpośrednio, ale możesz sobie poczytać teksty (w języku polskim, francuskim, a czasami również angielskim), które być może naprowadzą Cię na drogę w stronę Twojej miłości, jak również skorzystać z propozycji zapisu na innych serwisach randkowych i matrymonialnych wartych zainteresowania, które przez wiele lat współpracowały z dawnym biurem matrymonialnym, a potem bezplatnym portalem matrymonialnym MCM-AMB.

Jesteś osobą, która wie, że samotna kobieta lub samotny mężczyzna ma dużo więcej szans na znalezienie miłości, jeżeli będzie jej szukał(a) aktywnie: zapis do biura matrymonialnego lub w serwisie randkowym, ogłoszenie matrymonialne w prasie lub w Internecie, wieczorki zapoznawcze, wyjścia w miejsca, gdze można spotkać osoby samotne lub podróż, w czasie której możliwie są spotkania z innymi singlami... Wybór jest naprawd duży. Powodzenia.


© MCM-AMB || Cookies

Rencontres - Sélection gratuite