Szukam: Wiek: od do Kraj: Ze zdjęciem

BIURO MATRYMONIALNE

Nasze biuro

O naszych klientach

Tłumaczenia

Kontakt

Lekcje polskiego i francuskiego we Francji, tłumaczenia

Biuro Matrymonialne MCM-AMB : zagraniczne oferty i ogłoszenia matrymonialne

Wczoraj dwa samotne serca, dzisiaj - zakochana para!Witamy serdecznie wszystkich samotnych poszukujących swojej bratniej duszy.

Nasze biuro, istniejące od 1998 roku powstało, aby kojarzyć pary międzynarodowe. Naszymi klientami byli na począku głównie Francuzi, którzy poszukiwali miłości w Polsce. Z biegiem czasu nasze biuro wzbogacało się o oferty kobiet z Rosji, Ukrainy, Białorusi, a nawet z Azji, jak również mężczyzn z Polski, Belgii i nnych krajów.

Udało się nam połączyć wiele samotnych serc, wiele osób poznało tą drogą swoją bratnią duszę.

Obecnie, dzięki naszej nowej stronie internetowej, Artlovecafe, każda osoba może zapisać się i bezpłatnie kontaktować się bezpośrednio z innymi członkami, których profile dostępne są na portalu Artlovecafe. Wystarczy po prostu wypełnić formularz rejestracyjny, potwierdzić swój adres e-mail, a następnie, po dodaniu pięciu zdjęć i zaakceptowaniu ich przez moderatora, można zacząć pisać i odpowiadać na otrzymane wiadomości.

Natomiast te osoby, które nie chcą mieć zdjęć na swoim profilu lub nie mają czasu na logowanie się na portalu, albo po prostu nie chcą zapisywać się na portalu, tylko otrzymać konkretne odpowiedzi od wybranych na portalu osób, mogą skorzystać z nowej, i obecnie jedynej dostępnej, usługi MCM-AMB, która proponuje bezpłatne pośrednictwo w wysłaniu pierwszego listu wraz ze zdjęciami do wybranych osób, a następnie możliwość kupienia danych kontaktowych osób, które odpowiedziały pozytywnie. Biuro matrymonialne MCM-AMB w żaden inny sposób nie pośredniczy w nawiązywaniu znajomości, jak również nie wymaga żadnych opłat członkowskich, ani abonamentów. Korzystanie z portalu Artlovecafe, na którym zamieszczone są wszystkie dostępne oferty, jest w stu procentach bezpłatne dla wszystkich.

Accueil

© MCM-AMB